LawyerOn.pl

LawyerOn – oraz dawniej również bdp.org.pl ( Blog Doradztwa Prawnego )

inspiracje motywacja Prawa konsumentów

Kłopoty z serwerem – inspiracje dla zmian :)

Sharing is caring!

Dzisiaj krótki wpis tzw. techniczny. Otóż chciałem wszystkich czytelników mojego bloga przeprosić i wyjaśnić dlaczego to zdarzają się nieoczekiwane przerwy techniczne. LawyerOn oraz Blog Doradztwa Prawnego z niewiadomych powodów zniknęły wczorajszego popołudnia na kilkanaście godzin z internetu. Sytuacja ta niestety powtórzyła się już dwukrotnie w przeciągu ostatniego miesiąca. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, jednak jest to ode mnie całkowicie niezależne. Serwer na którym znajduje się mój blog używam od ponad 10 lat i takie sytuacje raczej nie miały nigdy miejsca, a jeśli już się sporadycznie pojawiły – operator serwera bezzwłocznie usuwał awarię. Tym razem oraz poprzednim reakcja usługodawcy przyszła z ogromny opóźnieniem i to dopiero po kilkukrotnie wysłanych mailach.
Postanowiłem jednak z całej sytuacji wyciągnąć wnioski i naukę na przyszłość. Po pierwsze chciałem Was zachęcić w tym miejscu do polubienia FunPage LawyerOn – dzięki któremu komunikacja będzie możliwa nawet w przypadku braku łączności z serwerem, więc proszę zrób to teraz, aby Ci to nie umknęło

https://www.facebook.com/lawyeronpl

Po drugie, dzięki powtarzającym się tym przykrym sytuacjom postanowiłem poszukać nowego, stabilnego i szybkiego serwera, gdyż stron w internetowych ze względu na moje zainteresowania i hobby mam kilka, dlatego też najprawdopodobniej nadszedł czas aby wszytko to uporządkować. Dlatego wyznając zasadę, iż nie wiadomo co jest dla mnie dobre a co złe – odbieram całą te sytuację za wartość dzięki której w najbliższym czasie nadejdą pozytywne dla mnie zmiany.

Po trzecie, sytuacja ta dała mi inspiracje do przygotowania ciekawego wpisu na blog, który to będzie pomocny dla osób reklamujących usługi medialne.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do śledzenia.
Dzisiejszy wpis trochę na szybko, trochę na kolanie – miał być całkowicie o czymś innym, ale wyszło jak wyszło. 🙂

Źródło grafiki: https://www.jestrudo.pl/portfolio/54797-2/ 

Aktualizacja wpisu 19-10-2018

Dzisiaj operator serwera przesłał mi wiadomość w jakich dniach będą prowadzone prace konserwacyjne. A więc wracają dobre standardy.
W związku z koniecznością przeprowadzenia prac technicznych w ramach usługi serwera WWW, chcielibyśmy Państwa poinformować o niedostępności serwera *****.pl. Niedostępność serwera będzie trwać od godziny 23:00 dnia 23/10/2018 do godziny 04:00 dnia 24/10/2018. Usługi pocztowe będą działały bez zakłóceń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code