O LawyerOn.pl – Nowa wersja

Witryna ta jest w budowie dlatego w tej chwili nie przedstawia większej wartości merytorycznej, zaś technicznie i graficznie również daje wiele do życzenia w związku z prowadzonymi pracami „budowlanymi”

 • Zastanawiasz się dlaczego mimo wszytko znajdują się tutaj wpisy prawnicze i to sprzed kilku i kilkunastu miesięcy?
  Jest tak dlatego, gdyż strona ma być kontynuacją Blogu Doradztwa Prawnego, a raczej czymś całkiem nowym i innym. Część wpisów ze „starej” witryny która zresztą nadaj funkcjonuje w sieci, została „importowana”. Są to wpisy przede wszystkim te, które przedstawiały jakąś wartość merytoryczną oraz do których posiadałem jednocześnie prawa autorskie.
 • Dlaczego kontynuacja a zarazem coś nowego i innego?
  Przede wszystkim dlatego, że portali doradczych, grup dyskusyjnych czy grup facebook’owych w tej tematyce jest wiele i aż za wiele. W związku z tym podjęta została decyzja o wygaszeniu Bloga Doradztwa Prawnego – który docelowo miał zostać źródłem fachowej wiedzy a siłą rzeczy takim źródłem się nie stawał. Stwierdziłem, że fachowa i usystematyzowana wiedza prawnicza powinna być przekazywana przez znane autorytety na dużych portalach mogących dotrzeć do adresatów.
 • Dlaczego więc LawyerOn ?
  Dlatego, że będę tutaj pisał prawie o prawie i nie tylko prawie. Chcę aby posty były odpowiedzią na pytania które będą się pojawiały w związku z różnego rodzaju wydarzeniami, świętami czy innymi okolicznościami. Będzie również wiele nie o prawie ale o życiu, motywacji oraz o biznesie. Będą się pojawiały również pomysły na karierę dla prawników niekorporacyjnych, którzy to z wyboru lub też konieczności nie zostaną adwokatami, radcami czy sędziami. Co więcej każdy ciekawy życia student prawa również znajdzie coś dla siebie.
  Nie zabraknie również zakładki Konsumenci – która to w BDP miała być skierowana do najsłabszych stron umów z przedsiębiorcami. Miała ona stanowić realną pomoc walce z nadużyciami, manipulacjami oraz oszustwami stosowanymi przez niektórych „przedsiębiorców”, dlatego zagadnień tych nie zabraknie w nowym serwisie.
   

Zapraszam więc do śledzenia.
LawyerOn

shares