PoGodzinach

LawyerOn – #prywatnie #nieprawniczo

inspiracje motywacja

Przechodzę w tryb wakacyjny

Witam Wszystkich serdecznie. Mamy już połowę lipca, a więc czas wypoczynku i ogólnego wakacyjnego wyluzowania. Oczywiście w związku z tym, iż każdemu należą się chwile wytchnienia, to informuję Was, że LawyerOn.pl również przechodzi w tzw. tryb wakacyjny.

W niedługim czasie pojawi się jeszcze zapowiadany wcześniej post stanowiący III część cyklu „Rękojmia za wady i Gwarancja”, ale to najprawdopodobniej ostatni wpis o tematyce stricte prawniczej w te wakacje. W zamian za to z pewności pojawią się posty o charakterze podróżniczym a być może i kulinarnym.

Dotychczasowe wpisy z cyklu „Rękojmia za wady i Gwarancja”

Rękojmia za wady i Gwarancja – Część 1
Rękojmia za wady i Gwarancja – Część 2 (Uprawnienia konsumenta)

Brzmi tajemniczo? Otóż już pokrótce wyjaśniam. W tym roku planuje zrealizować pewien autorski projekt o bardzo roboczej nazwie „Around of Eastern Poland”. Będzie to klika dni tzw. objazdówki dookoła wschodniej Polski. Mam zamiar odwiedzić te mniej i bardziej znane miejsca, a wrażeniami podzielić się m.in. na LawyerOn.pl. Nie mam pojęcia czy dotychczasowym czytelnikom LawyerOn’a pomysł ten przypadnie do gustu, ale chciałbym powoli zmieniać tę witrynę w bardziej przyjazną, dla każdego kto zdecyduje się ją odwiedzić. Dlatego też wierzę, że lekkie urozmaicenie profilu witryny o inne ciekawe tematy, oczywiście w każdym postaram się dodać szczyptę wiedzy prawniczej, z pewnością nie powinno jej zaszkodzić.

Już wkrótce postaram się więcej napisać o samym projekcie, jaki przygotowaniach do jego realizacji.

Na koniec polecam ostatni post jaki znalazł się na LawyerOn, dotyczący zabezpieczenia mieszkania przed wyjazdem na urlop – CZYTAJ >>>

Zapraszam.
LawyerOn

Zdjęcie pochodzi z https://pixabay.com/, jednak już niedługo tylko moje, w tej tematyce 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

shares